NİĞDE


Sizlere satın aldığınız her ürün için tesisat, tamirat, bakım ve benzeri işleri güvenle yaptırabileceğiniz yetkili servisler sunan Dominox, Niğde’deki ihtiyaçlarınıza da etkin çözümler sunmayı ihmal etmiyor. Niğde’nin merkezi bir noktasında yer alan lokasyonuyla pek çok yere hızlı bir şekilde ulaşıp anında müdahale etmeyi amaçlayan Niğde yetkili servislerinin deneyiminden faydalanmak için siz de Dominox’un online mağazasındaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Her biri alanında deneyimli tesisatçı ile bakım ve onarım uzmanlarından oluşan kadrosuyla ekipmanlarınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunlara etkili çözümler sunacak Niğde yetkili servislerinden siz de dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Bir arıza durumunda tamir ihtiyacınızı karşılamanın yanında elektronik eşyalarınız için gereken periyodik bakımları da sağlayabilen Niğde yetkili servisler sayesinde ekipmanlarınızı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Niğde’nin kolayca ulaşılabilecek bir konumda bulunan yetkili servislerinin mail, telefon ve adres bilgilerine günün her saati Dominox’un online kataloğu üzerinden ulaşabilirsiniz.