İSTANBUL


Online kataloğu ve Türkiye’nin birçok noktasında bulunan satış mağazaları ile müşterilerine ürünleri detaylı olarak inceleme fırsatı tanıyarak işlerini kolaylaştıran Dominox, satış sonrası desteğiyle de kullanıcılarını yalnız bırakmıyor! İstanbul’da ikamet eden müşterilerine İstanbul yetkili servis hizmeti sayesinde satın alınan tüm ürünler için bakım ve onarım garantisi sunan Dominox’un online mağazasında siz de ihtiyacınız olan hizmete kolayca erişebilirsiniz!

Ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla Avrupa ve Asya olmak üzere her iki yakada da İstanbul yetkili servis hizmeti sağlayan Dominox, çok sayıda bayisiyle hızlı ve etkili müdahale imkânı yaratıyor. Satın aldığınız ürünlerin acil anlarda tamir ve tadilatını sağlamanın yanı sıra aylık veya yıllık bakımını da yapabilecek Dominox İstanbul yetkili servisleri sayesinde ürünlerinizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Dominox’un online mağaza sayfası üzerinden mail, adres ve telefon bilgilerine ulaşabileceğiniz İstanbul yetkili servislerini evinize çağırabileceğiniz gibi dilerseniz haritalar uygulamasını kullanarak bulunduğu noktalara da giderek hizmet alabilirsiniz.