Set Üstü Ocak Modelleri

Set üstü ocaklar, birbirinden farklı tasarımlarının bulunduğu günümüzde kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen seçenekler arasında… Minimal boyutlarda yer kaplayan özellikleri ile başta küçük mutfaklar olmak üzere her mutfak tasarımında rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler, pratik yapılarıyla da günlük işleri kolaylaştırırlar. Geleneksel modellere kıyasla fırınlardan bağımsız şekilde tasarlanan ve tezgâh üzerine kolaylıkla yerleştirilebilen set üstü ocak çeşitleri, yemek pişirme sırasında kullanıcıların en büyük yardımcılarıdır.

Mutfakların değişen ihtiyaçlarına özgü modeller tasarlayan Dominox, özgün fonksiyonlara sahip set üstü ocak çeşitlerini online kataloğunda sizlerle buluşturuyor. Farklı çalışma prensipleri, renk seçenekleri ve kullanım çeşitliliği ile oluşturulan modelleri siz de online katalog üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Özel Ocak Çözümleri…

Aralarında enerji kaynağı olarak doğalgaz veya elektrik kullanılan alternatiflerinin yer aldığı set üstü ocak modelleri, değişik boyutlardaki tasarımlarıyla ihtiyaçlara ideal çözümler sunuyor. 1’den başlayıp 5’e kadar ulaşan göz sayısına sahip bu ekipmanlar, aynı anda birden fazla yemeği pişirmeye veya ısıtmaya imkân tanıyor. Düğmeden otomatik ateşleme sistemiyle ya da dokunmatik yüzey yardımıyla kolaylıkla çalıştırılabilen seçenekleri bulunan set üstü ocaklar, minimal tasarımları sayesinde fazla yer kaplamıyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmelerinin güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sunduğu set üstü ocakları, siz de mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Dominox online kataloğunda inceleyerek beğendiğiniz ürünleri evinize en yakın Dominox mağazasından güvenle satın alabilir ve pratikliği mutfağınıza taşıyabilirsiniz!

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.