Mutfak Evyesi Modelleri

Bulaşık yıkama yeri olarak bilinse de aynı zamanda mutfaktaki işlerin büyük bir kısmının yapıldığı bölüm olan evyeler, kullanım kolaylığının en fazla arandığı ekipmanlardan biridir. Çoğunlukla lavabo, damlalık, süzgeç gibi bölümlerden oluşan mutfak evyesi çeşitleri; çok yönlü kullanımlarıyla günlük işleri pratikleştiren ürünlerdir. Mutfak tasarımlarına uyumluluk ya da tamamen zevke dayalı olarak paslanmaz çelik malzemeden ve seramikten üretilen çeşitleri bulunan bu ekipmanlar, herkes için hijyenik bir kullanım sunar. İhtiyaca göre tek gözlü, çift gözlü ve 1,5 gözlü seçeneklerle üretimleri yapılan mutfak evyeleri; mutfakların her türlü gereksinimi karşılamayı başarır.

Mutfak tezgahlarının demirbaşı olan mutfak evyesi modellerinin farklı ihtiyaçlara uygun biçimde tasarlanmış çeşitlerini siz de Dominox’un seçkin ürün koleksiyonunda inceleyebilir ve ideali keşfedebilirsiniz!

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Çözümler…

Zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan Dominox’un online mağaza sayfalarında, farklı tezgâh kesim uzunluklarına uygun mutfak evyesi modelleri yer alıyor. Inox, tectonite ve granit malzemelerden faydalanılarak tasarlanan bu ürünler; kullanım alışkanlığına göre seçilebilecek sol veya sağ damlalıklı seçeneklerle sunuluyor. Değişik mutfak tasarımlarına uyum sağlaması açısından tek gözlü ya da bir buçuk gözlü alternatiflerle üretilen mutfak evyesi modellerinin kare veya yuvarlak şekilli çeşitlerini online katalogda keşfedebilirsiniz.

Siz de mutfağınızın ihtiyaçlarına göre tercih edebileceğiniz mutfak evyesi modellerini günün her saati Dominox’un online mağazası üzerinden inceleyebilir ve size en yakın mağazadan satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.