Mikrodalga Modelleri

Günümüzde yemekleri hızlı pişirebilme özellikleriyle kullanıcılar tarafından klasik fırınların alternatifi olarak sıklıkla tercih edilen mikrodalga fırınlar, günlük hayatımızı giderek daha kolay hale getiriyor. Elektrik enerjisini mikrodalga enerjisine dönüştüren özel sistemleri yoluyla yiyecekleri güvenli ve sağlıklı bir şekilde pişirebilen veya ısıtabilen bu ekipmanlar, kullanıcılara zaman kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Pişirme ve çalışma prensipleri farklı olsa da klasik mini fırınlara benzeyen tasarımları sayesinde fazla yer kaplamayan bu fırın çeşitlerinden pek çok mutfak tasarımında faydalanmak mümkün.

Kullanıcıların işini kolaylaştıran birçok teknoloji gibi ürünlerinde mikrodalga teknolojisine de yer veren Dominox, online kataloğunda sizler için son derece kullanışlı ürünler sunuyor. Siz de yemek pişirme alışkanlığınızı değiştirecek mikrodalga fırın modellerini, Dominox’un online mağazası aracılığıyla keşfedebilirsiniz.

Hızlı ve Sağlıklı Tüketimin Teknolojisi…

Farklı renk seçenekleri ve ideal boyutlarıyla her mutfağın ihtiyacını karşılayabilecek çeşitlilikteki mikrodalga fırınlar, kolay kontrol edilebilen mekanik sistemleriyle pratik bir kullanım da yaratıyor. Kolay temizlenebilmeye imkân sunan iç panelleri ile kullanıcıların günlük işlerini kolaylaştırırken, çocuk kilitleri ve pişirme sonu uyarılarıyla ise güvenli bir kullanım sağlıyor. Oda sıcaklığındaki ürünleri istenilen sıcaklığa ulaştırmakla kalmayıp, buz çözme özellikleriyle de soğuk ürünleri bile kısa sürede ısıtabiliyor. Klasik fırınlara kıyasla yemek pişirme süresini ortalama yarı yarıya düşüren mikrodalga teknolojisi sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayan bu fırınlar, çevre dostu ürünler olarak da dikkat çekiyor.

Yiyeceklerinizi besin değerlerini yitirmeden kısa sürede sağlıklı ve hızlı bir şekilde pişirebilmek veya ısıtabilmek için kullanabileceğiniz mikrodalga teknolojisini siz de Dominox aracılığıyla evinize taşıyabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.