Ankastre Mikrodalga Fırın Modelleri

Mutfaktaki günlük hayatı kolaylaştıran özellikleriyle çoktan vazgeçilmez bir ekipman haline gelen mikrodalga fırınlar, günümüzde ankastre tasarımlarıyla da fayda sağlıyor. Mekândan tasarruf etmenin ve şık bir bütün oluşturmanın önünü açarken pratik kullanmalarıyla da beğeni toplayan bu ekipmanlar, günümüzde ankastre setlerin en popüler parçalarından biri…

Lezzetli yemeklerinizin mutfağınızdaki güvenilir pişirme veya ısıtma noktası olan mikrodalga fırınların ankastre özellikli üretilen modellerini siz de Dominox’ta keşfedin! Farklı renk ve tasarım çeşitliliğine sahip ankastre mikrodalga fırın seçenekleri, Dominox’un online mağazasında mutfağınızdaki en önemli yardımcınız olmayı bekliyor!

Ankastre Uyumlu Mikrodalga Fırınlar

İdeal boyutları ile ankastre dizaynlı mutfaklara rahatlıkla entegre olmayı hedefleyen ankastre mikrodalga fırın modelleri, geniş kapasiteleri sayesinde pek çok değişik yemeği pişirebilmeye olanak tanır. Sağlam yapılarıyla öne çıkan bu ürünler, standart ekipmanları arasında yer alan cam tepsileri ile sağlıklı bir kullanım sunarken pişirme sonu programlama özellikleriyle ise kullanıcılara zamandan tasarruf yaratır. Mekanik çalışma prensibine sahip ankastre mikrodalga fırın modelleri, kullanıcı dostu ergonomik düğmeleri yoluyla son derece pratik bir kullanım sağlar. Değişik mutfak tasarımları göz önüne alınarak siyah, beyaz ve gri renk seçenekleriyle üretilen ankastre mikrodalga modelleri; mutfaklarda ideal bir renk bütünlüğü oluşturmayı amaçlar. Standart boyutları sayesinde her alanda kullanılabilmeye fırsat veren bu ekipmanlarla mutfaklara pratik bir yardımcı eklemek mümkün.

Mutfağınızda pişirmek istediğiniz yemekler için hem sağlıklı hem de kaliteli bir çözüm olan ankastre mikrodalga fırın modellerini siz de Dominox’un online kataloğunda tek tuşla inceleyebilirsiniz. Mutfak tasarımınıza uyum sağlayabileceğini düşündüğünüz boyut ve özelliklerdeki ankastre mikrodalga fırını size en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.