Lavabo Bataryası Modelleri

Tesisat literatüründe adı su armatürü olarak geçen ve halk dilinde pek çok kullanımı olan lavabo bataryası modelleri, mutfaklarda ihtiyaç duyulan suyu sağlayan ekipmanlardır. Gereksinime göre sıcak ve soğuk suyu aynı anda veya istenilen zamanda akıtmaya fırsat sunan bu ürünler, genellikle evyelere ya da duvara monte edilerek kullanılır. Kullanım alışkanlığına göre farklı tasarımlarla üretilen ve aralarında ankastre özellikli çeşitleri bulunan lavabo bataryası çeşitleri, mutfakların olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir.

Mutfak tasarımlarının her konudaki gereksinimine kaliteli ürünlerle cevap veren Dominox, kullanışlı modellerden oluşturduğu lavabo bataryası koleksiyonunu online kataloğunda beğenilerinize sunuyor. Farklı renk ve çalışma prensiplerine sahip ekipmanları siz de Dominox’un online mağazasında inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kullanışlı Tasarımlar…

Mutfakta pratikliği artırmak ve kullanım kolaylığı yaratmak adına genellikle tek kumandalı olarak üretilen lavabo bataryası çeşitleri; kısa, uzun ve kuğu boyunlu tasarımlardan oluşuyor. Özel seramik disklerinin güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sağladığı bu ürünlerin kolay temizlenebilen yüzeyleri de kullanıcılara zaman kazandırıyor. Mutfaktaki günlük işleri kısa sürede, hızlı bir şekilde yapabilmenin en önemli etkeni olan lavabo bataryası modelleri; minimal tasarımlarıyla mutfaklarınızın atmosferini de destekleyen ürünler olarak kullanımınıza sunuluyor.

Mutfakların en önemli ekipmanlarından biri olan lavabo bataryası tasarımlarına siz de Dominox’un online mağazasından tek tuşla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri bulunduğunuz yere en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme yöntemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.