7 Ürün

Ankastre Fırın Modelleri

Mutfak tasarımları arasında giderek yükselen ankastre trendine bağlı olarak üretilen ankastre fırın modelleri, mutfakları tamamlayan detaylarıyla giderek daha fazla tercih ediliyor. Bir yandan mutfaklarda ideal bir bütün oluştururken bir yandan da pratik kullanıma katkı sağlayan bu modeller sayesinde tüm işleri hızlıca yapmak mümkün hale geliyor.

Ankastre setlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan ankastre fırınlar, farklı renk seçenekleri ve tasarım çeşitliliği ile Dominox’un online kataloğunda sizlerle buluşmayı bekliyor! Online katalogda yer alan farklı detaylara sahip ürünlere göz atarak siz de özenle hazırladığınız mutfağınıza uygun modelleri bulabilirsiniz!

Ankastre Mutfakların Favorisi

Özellikle ankastre ocak modellerini tamamlayarak mutfaklarda şık ve düzenli bir görünüm yaratan ankastre fırın çeşitleri, tek ya da iki renkli tasarımlarıyla her dekorasyona uyum sağlayan ürünlerdir. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan ankastre fırın modelleri, mekanik ve dokunmatik olmak üzere iki ayrı çalışma prensibiyle üretilmiştir. Farklı yüksekliklerdeki güçler ve modeline göre soğutma fanı gibi özelliklere sahip olan bu ekipmanlar, kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel olarak dizayn edilen ekipmanlardır. Ankastre mutfakların standart genişliğine göre ideal kapasitelerle üretilen ankastre fırın modelleri, pişirme sonu programlama seçenekleriyle güvenli bir kullanım sunar. Pratikliği ile kullanıcılara zaman kazandıran teleskobik fırın raylarının bünyelerinde rahatlıkla kullanabilme imkânı veren bu ekipmanlar, işlerin zorlanmadan yapılabilmesine yardımcı olur. Modellerine eklenen bir ya da iki adet tepsi sunumları ile günlük kullanımı kolaylaştıran ankastre fırınlar, mutfakların favorisi olmaya aday olan ürünler arasındadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda karar verdiğiniz fırın özelliklerini kapsayacak birbirinden kullanışlı modelleri siz de Dominox online kataloğunda kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünlere dilediğiniz Dominox mağazasından, Dominox’un kalite ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.