7 Ürün

Ankastre Fırın Modelleri

Ankastre mutfakların vazgeçilmezlerinin başında gelen fırınlar, farklı renk seçenekleri ve tasarım çeşitliliği ile Dominox’un online kataloğunda sizlerle buluşmayı bekliyor! Online katalogda yer alan farklı detaylara sahip ürünlere göz atarak siz de özenle hazırladığınız mutfağınıza uygun modelleri bulabilirsiniz!

Dominox’un online kataloğundaki kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan ankastre fırın modelleri, mekanik ve dokunmatik olmak üzere iki ayrı çalışma prensibiyle üretilen ürünlerdir. Farklı yüksekliklerdeki güçler ve modeline göre soğutma fanı gibi özelliklere sahip bu ekipmanlar, kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel olarak dizayn edilen ekipmanlardır. Ankastre mutfakların standart genişliğine göre ideal kapasitelerle üretilen ankastre fırın modelleri, pişirme sonu programlama seçenekleriyle güvenli bir kullanım sunar. Modellerine eklenen bir ya da iki adet tepsi sunumları ile günlük kullanımı kolaylaştıran ankastre fırınlar, mutfakların favorisi olmaya aday olan ürünler arasındadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda karar verdiğiniz fırın özelliklerini kapsayacak birbirinden kullanışlı modelleri siz de Dominox online kataloğunda kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünlere dilediğiniz Dominox mağazasından, Dominox’un kalite ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.