Fırın Aksesuarı Ray Modelleri

Kullanışlı ve kaliteli ekipmanlarıyla mutfağınızdaki gizli yardımcınız olan Dominox, özel olarak tasarladığı ekipman aksesuarlarıyla da hayatınızı kolaylaştırmayı sürdürüyor. Mutfağınızdaki fırın veya fırınları daha efektif kullanabilmenizi sağlayacak fırın teleskopik raylarına siz de Dominox’un online kataloğu üzerinden göz atabilirsiniz.

Sağlam yapılarıyla dikkat çeken fırın rayları, tasarımlarını oluşturan uzatmalı ray sistemleri sayesinde kullanıcıların fırın içindeki tepsileri diledikleri anda rahatlıkla almalarını sağlar. Birkaç katlı biçimde sabitlenerek aynı anda birden fazla tepsinin yerleştirilmesine fırsat sunan fırın rayları, yemeklerin kısa sürede zahmetsiz bir şekilde pişirilmesine olanak tanır. Dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım yaratan bu ekipmanlar, kolay temizlenebilme özellikleriyle de kullanıcılar için zamandan tasarruf sağlar. Hijyenik yapılarıyla sağlıklı bir kullanım da sunan fırın rayları ile mutfaktaki günlük yaşamı işlevsel hale getirmek mümkün.

Dominox’un fırın koleksiyonunda yer alan ürünlere rahatlıkla uyum sağlayabilen fırın raylarını siz de online katalogda inceleyebilirsiniz. Ekipmanlarınıza uygun ürünleri bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme sistemleriyle satın alabilir ve hayatınıza kolaylık kazandırabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.