Fırın Aksesuarı Ray Modelleri

Ankastre fırın modellerinin olmazsa olmaz ekipmanları haline gelen fırın rayları, fırın içindeki düzeni sağlamaya ve malzemeleri yerleştirip çıkarmaya kattığı faydayla kullanıcılara pratiklik kazandırıyor. Teleskobik olarak adlandırılan sürgülü sistemleriyle pürüzsüz bir kullanım yaratan bu ürünler, günlük işleri seri ve kolay şekilde tamamlamaya fırsat tanıyor.

Kullanışlı ve kaliteli ekipmanlarıyla mutfağınızdaki gizli yardımcınız olan Dominox, özel olarak tasarladığı ekipman aksesuarlarıyla da hayatınızı kolaylaştırmayı sürdürüyor. Mutfağınızdaki fırın veya fırınları daha efektif kullanabilmenizi sağlayacak fırın teleskopik raylarına siz de Dominox’un online kataloğu üzerinden göz atabilirsiniz.

Fırınlar Hız ve Pratiklik Kazandıran Ekipmanlar

Sağlam yapılarıyla dikkat çeken fırın rayları, tasarımlarını oluşturan uzatmalı ray sistemleri sayesinde kullanıcıların fırın içindeki tepsileri diledikleri anda rahatlıkla almalarını sağlıyor. Birkaç katlı biçimde sabitlenerek aynı anda birden fazla tepsinin yerleştirilmesine fırsat sunan fırın rayları, yemeklerin kısa sürede zahmetsiz bir şekilde pişirilmesine olanak tanıyor. Dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım yaratan bu ekipmanlar, kolay temizlenebilme özellikleriyle de kullanıcılar için zamandan tasarruf sağlıyor. Bir ya da iki sıra halinde kullanılabilecek tasarımları ile aynı anda birden fazla yemek pişirmeye imkân sunan bu raylar, geniş kapasiteleriyle de dikkat çekiyor. Hijyenik yapılarıyla sağlıklı bir kullanım da sunan fırın rayları ile mutfaktaki günlük yaşamı işlevsel hale getirmek mümkün.

Dominox’un fırın koleksiyonunda yer alan ürünlere rahatlıkla uyum sağlayabilen fırın raylarını siz de online katalogda inceleyebilirsiniz. Ekipmanlarınıza uygun ürünleri bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme sistemleriyle satın alabilir ve hayatınıza kolaylık kazandırabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.