4 Ürün

Mekanik Kontrol Davlumbaz Modelleri

Yemeklerinizi pişirirken mutfağınızdaki havayı temizleyerek sizler için sağlıklı bir ortam yaratan davlumbazlar, Dominox’un online kataloğunda sizleri bekliyor! Her biri son teknoloji ürünü olan kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan davlumbazların mekanik kontrol sistemi ile çalıştırılan modellerini online mağazada bulabilirsiniz!

Üstün çekim güçleri ve hızları ile ortamdaki kirli havayı kısa sürede içine hapseden mekanik kontrollü davlumbaz modelleri, yüksek kapasiteleri sayesinde uzun süre kesintisiz bir kullanım sağlar. Ocak üzerindeki işlerin gözlemlenmesini kolaylaştırmak adına kullanıcılar için özel aydınlatma sistemleriyle tasarlanan davlumbazlar, yemek pişirirken kullanıcılara hız ve pratiklik kazandırır.

Kolay Kontrol Edilen Davlumbaz Modelleri

Hava filtresi olarak da adlandırılan ve yemek kokusunun mutfağa ve evin diğer bölümlere yayılmasını engelleyen bu davlumbazlar, üzerinde yer alan tuşlar yardımıyla kolay bir şekilde kontrol edilebildiği için mekanik modeller olarak adlandırılmaktadır. Lambaların yakılmasını ve çekim gücünün ayarlanmasını pratik hale getirecek olan tuşlar ile tasarlanan mekanik kontrollü davlumbazlar, farklı genişliklere sahip modelleriyle mutfakların değişen ihtiyaçlarına çözüm yaratmaktadır. Temizliği kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen mekanik kontrollü davlumbaz modelleri; gri, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle de mutfaklardaki renk ahengine katkıda bulunur. Yeni bir mutfak tasarlarken veya sahibi olduğunuz mutfağın tadilatını yaptırırken hem ocak, fırın ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ile uyumlu hem de kullanışlı bir davlumbaza sahip olmak için tercih edebileceğiniz bu mekanik kontrollü ürünler, göze hoş gelen tasarımları ile Dominox kalitesi ve güvencesi altında sizlerle buluşmaktadır.

Tek tuşla komut verilerek çalıştırılabilen özel tasarımları ile günlük işlerin en büyük yardımcılarından olan davlumbaz çeşitlerine siz de Dominox’un online kataloğunda göz gezdirebilir; mutfak tasarımlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz ürünleri size en yakın Dominox mağazasında inceleyebilir ve güvenli ödeme yöntemlerinden faydalanarak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.