6 Ürün

Dokunmatik Kontrol Davlumbaz Modelleri

Dokunmatik ekran teknolojisini tasarımlarına taşıyan Dominox, dokunmatik kontrol sistemi ile çalıştırılabilen davlumbaz modellerini online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuyor! Dominox’un farklı renk seçenekleri ve tasarım çeşitliliğinden oluşan davlumbazlarını siz de online katalog üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz!

Dokunmatik kontrol özellikleri sayesinde birkaç adımda tüm işlerinizi konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi fırsat tanıyacak olan davlumbaz modelleri, güçlü çekimleriyle de mutfağınızda maksimum fayda sağlıyor.

Şık ve Kaliteli Dokunmatik Davlumbaz Modelleri

Mutfağın boyutuna, genel tasarımına ve gerek görülen özelliklerine uygun tercih edilebilecek pek çok modeli bulunan dokunmatik davlumbazlar, farklı renk seçenekleriyle yemek yapılan çeşitli yerlerde değerlendirmeye uygun ekipmanlardır. Kaliteli ve şık tasarımları ile ön plana çıkan bu kontrollü davlumbaz modelleri, ocak üzerinde oluşan koku ve dumanı emmelerinin yanı sıra ortamda oluşan nemi de azaltmaya yardımcı olmaktadır. Gövde genişliğine uygun biçimde tasarlanan özel led ışıklara sahip olan bu modeller, yemek pişirirken aydınlatma ihtiyacını tam kapasiteyle karşılamayı hedeflemektedir. Hava kanalları yardımıyla kötü havanın tahliyesini yapan ve üç farklı şiddette çalıştırılabilen davlumbaz modelleri, üstün emiş güçleriyle havadaki tüm toz, kir ve benzeri etkileri kısa sürede ortadan kaldırma imkânı sunmaktadır. Mutfakların daha modern bir görünüm kazanmalarına da önemli katkılar sağlayan dokunmatik davlumbaz modelleri, detayları ile Dominox sayfalarında!

Pratik kullanımlarının kullanıcılara gün boyu rahatlık ve zaman kazandırdığı dokunmatik kontrollü davlumbaz modellerini online katalogda keşfedebilirsiniz. Mutfak tasarımlarınıza uygun olacağını düşündüğünüz ürünleri, Türkiye’nin birçok yerinde bulunan satış noktalarından gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Gerektiğinde seçtiğiniz davlumbaz modelinin bakımı için Dominox’un online kataloğunda bulunan yetkili servis noktalarından da hizmet alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.