8 Ürün

Dokunmatik Kontrol Davlumbaz Modelleri

Dokunmatik ekran teknolojisini tasarımlarına taşıyan Dominox, dokunmatik kontrol sistemi ile çalıştırılabilen davlumbaz modellerini online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuyor! Dominox’un farklı renk seçenekleri ve tasarım çeşitliliğinden oluşan davlumbazlarını siz de online katalog üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz!

Dokunmatik kontrol özellikleri sayesinde birkaç adımda tüm işlerinizi konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak davlumbaz modelleri, güçlü çekimleriyle de mutfağınızda maksimum fayda kazandırıyor. Gövde genişliğine uygun biçimde tasarlanan özel led ışıklara sahip modeller, yemek pişirirken aydınlatma ihtiyacını tam kapasiteyle karşılamayı hedefliyor. Üç farklı şiddette çalıştırılabilen davlumbaz modelleri, üstün emiş güçleriyle havadaki tüm toz, kir ve benzeri etkileri kısa sürede ortadan kaldırma imkânı sunuyor.

Pratik kullanımlarının kullanıcılara gün boyu rahatlık ve zaman kazandırdığı dokunmatik kontrollü davlumbaz modellerinin şık tasarımlarını siz de Dominox’un online kataloğunda keşfedebilirsiniz. Mutfak tasarımlarınıza uygun olacağını düşündüğünüz ürünleri, Türkiye’nin birçok yerinde bulunan satış noktalarından gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Gerektiğinde seçtiğiniz davlumbaz modelinin bakımı için Dominox’un online kataloğunda bulunan yetkili servis noktalarından da hizmet alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.