2 Ürün

Davlumbaz Aksesuarı Karbon Filtre Modelleri

Mutfağınızda daha iyi ve daha sağlıklı bir hava yaratmak amacıyla üretilen karbon filtreler, pratik kullanımları ve baca gerektirmeyen özellikleri ile evlere yeni nesil davlumbaz kullanımı kazandırıyor. Havadaki zararlı maddeleri absorbe ederek iç haznesinde etkisiz hale getiren ve sonrasında ortama temiz hava veren bu davlumbaz aksesuarları ile daha temiz ve ferah bir yaşam alanı yaratmak mümkün.

Mutfağınızda kullandığınız davlumbaz modellerine uygun biçimde özel olarak tasarlanan çeşitlerini bulabileceğiniz Dominox karbon filtreleri inceleyerek siz de aradığınız özelliklere sahip ürünü keşfedebilirsiniz.

Dominox Karbon Filtreleri ile Daha Temiz Bir Ortam!

Güçlü ve dayanıklı malzemelerle üretilen karbon filtre modelleri; ocak üzerinde yemek pişirirken oluşan kötü kokuları, yağ ve benzeri etkileri emerek mutfakta daha temiz bir hava yaratır. Karbon filtreler, içlerine hapsettikleri zararlı maddeleri filtreledikten sonra ortama yeni hava veren özellikleri ile çevre dostu ürünler olarak da öne çıkar. Özel tasarımları sayesinde mutfakta baca veya boru kullanımına son veren bu ekipmanlar, gerek görüldüğünde bacanın yer aldığı mekanlarda da kullanılabilir. Karbon süngerden meydana gelen iç dolguları ile ideal bir kullanım sunan karbon filtre modelleri, yüksek enerji verimliliğiyle de günlük ihtiyacı kusursuz şekilde karşılar. Genellikle daire şeklinde ve davlumbaz modeline uygun şekilde tasarlanan bu ekipmanların hem montajı hem de temizliği oldukça kolaydır.

Siz de mutfağınızda kullandığınız Dominox marka davlumbazlar ile ideal biçimde uyum sağlayabilecek karbon filtre modellerine Dominox’un online kataloğunda göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme sistemlerini kullanarak satın alabilirsiniz. Dilediğinizde Dominox online kataloğundaki yetkili servisler kategorisinden faydalanarak size yakın hizmeti tespit edebilir ve dilediğiniz her an satın aldığınız karbon filtrenin bakımını yaptırabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.