Beyaz Fırın Modelleri

Renk, atmosfer ve dekorasyon uyumunun büyük önem taşıdığı mutfak tasarımlarında en kritik öğeler şüphesiz mutfak eşyalarıdır. Günümüzde pek çok farklı konumlandırma seçeneği sunan beyaz eşyaların başı çektiği bu ekipmanlar arasında fırın modelleri, giderek küçülen boyutları ve rengarenk seçenekleriyle mutfak tasarımlarına katkıda bulunan önemli ayrıntılardan biridir. Yansıtıcı dokuları ve hijyenik görünümleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen beyaz fırın modelleri ise özellikle son yılların popüler moda akımı minimalizmi benimseyenler için kusursuz bir alternatiftir.

Mutfak konusundaki zevkinizi ideal şekilde yansıtabilmenize ve eşyalarınız arasındaki uyumu tamamlayabilmenize yardımcı olacak beyaz fırın modellerinin yer aldığı Dominox’un online mağazasında, siz de hayalinizdeki ürüne rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Minimal Mutfakların Vazgeçilmezi…

Uzun zamandır devam eden ankastre mutfak trendine paralel olarak ankastre özellikleri taşıyan ve bu yapıya uygun biçimde tasarlanan beyaz fırın modelleri, Dominox’ta beğenilerinize sunuluyor. Pişirme sonu programlama sistemleri sayesinde güvenli bir kullanım yaratan beyaz fırınlar, mekanik çalışma prensipleriyle de kullanım kolaylığı sağlıyor. Tasarımında bulunan iki adet tepsi ile aynı anda birden fazla yemek pişirebilmenize imkân sunan bu ekipmanlar, kolay temizlenebilen yapılarıyla kullanıcılara zaman kazandıran ürünler olarak da öne çıkıyor.

Maksimum performans sağlayıp düşük enerji harcayan tasarımlarıyla çevre dostu ekipmanlar olan beyaz fırın modellerini siz de Dominox’un online kataloğunda keşfedebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünler bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasında sizleri bekliyor!

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.