Beyaz Ankastre Setler

Hem tasarım bütünlüğü sağlamak hem de kullanışlılığı artırmak adına bir arada satışa sunulan ankastre setler; mini fırın, ocak, davlumbaz ve benzeri pek çok parçadan meydana gelmektedir. Tezgâh kesim uzunluklarının birbirlerine uygun şekilde hazırlandığı ve böylece uyumsuzluk sorunu yaşanmadığı bu setlerin siyah, beyaz, gri başta olmak üzere çok sayıda renk seçeneği bulunur. Bu seçenekler arasında beyaz ankastre setler, mutfaklarda minimal bir ortam yaratmanın yanında düzenli bir görünüm de sunan özellikleriyle özel bir yere sahiptir.

Sade detaylarla tasarladığınız mutfaklarınızı şık bir şekilde tamamlayıp havasını değiştirecek beyaz ankastre setlerini siz de Dominox’un online mağazası üzerinden inceleyebilirsiniz. Dayanıklılığın Dominox kalitesiyle birleştiği beyaz ankastre tasarımları ile günlük hayatınıza pratiklik de katabilirsiniz!

Mutfaklar İçin Minimal Çözümler

Hijyenik ve düzenli görünümün rengi olarak mutfaklarla özdeşleşen beyazın üzerlerinde ustaca kullanıldığı Dominox beyaz ankastre setler, her biri özenle tasarlanmış ürünlerden oluşuyor. Güçlü sistemleri ve yüksek performansları ile öne çıkan bu ürünlerden biri olan davlumbazlar, farklı hızlarda çalıştırılabilen zengin kapasiteleriyle ihtiyacınıza sunuluyor. Düğmeden ateşleme sistemi olan dört gözlü ocaklar ve pişirme sonu programlaması ile güvenli bir kullanım yaratan mini fırınların da eşlik ettiği beyaz ankastre setler sayesinde siz de günlük rutininize kolaylık kazandırabilirsiniz.

Mutfağınızda aradığınız sadelik ve kullanışlılığı bir arada size ulaştıran beyaz ankastre setler, bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasında sizlerle buluşmayı bekliyor!

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.