Bacasız Aspiratör Modelleri

Temelde mutfak ortamındaki kötü kokuları ve kirli havayı toplayarak başka bir alana transfer etme işlevinde kullanılan aspiratör modelleri; fonksiyonlarına göre bacalı ve bacasız olmak üzere ikiye ayrılır. Bacalı modeller, yemek pişirme sırasında oluşan olumsuz çıktıları bir boru sistemiyle doğrudan dış ortama aktarırlar. Bacasız modeller ise özel filtreleme yöntemleri sayesinde çektikleri kirli havayı temizledikten sonra dış ortamdaki havaya gönderirler. Bu nedenle bacasız aspiratörler hem mutfakta bacalardan oluşan kötü görünümü engellemekte hem de çevre dostu ürünler olarak sunulmaktadır.

Çevreye duyarlı ürün politikasıyla dikkat çeken Dominox’un online kataloğunda siz de mutfağınızda hijyenik bir kullanım sağlayacak bacasız aspiratör modellerini keşfedebilirsiniz.

Mutfağınızın Havasını Temizleyen Çözümler…

Pratik kullanımları sayesinde günlük işlerinizi kolaylaştıracak modellerden oluşan bacasız aspiratörler, sade tasarımlarıyla da mutfağınızın atmosferine şık bir katkı sağlamayı hedefliyor. Tüm mutfaklara uygun biçimde ideal ölçülerle tasarlanan Dominox’un online mağazasındaki bu ekipmanlar, cam vizörlü seçeneklerle sizlere ulaşıyor. Yemek pişirme esnasında oluşan dumanın yoğunluğuna göre iki veya üç şiddetinde çalıştırılabilen bacasız aspiratör modelleri, güçlü ışık sistemleri sayesinde ocak üzerinde yapılan tüm işleri efektif şekilde takip etmeye yardımcı oluyor.

Özel filtreleme sistemleri yoluyla kirli havayı absorbe edip ortama temiz hava vererek sağlıklı bir kullanım yaratan bacasız aspiratör çeşitlerini siz de Dominox’un online mağazasında inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ekipmanları evinize en yakın Dominox mağazasından satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.