3 Ürün

Renkli Armatür Modelleri

Mutfak tasarımlarını rengarenk ayrıntılar katarak oluşturan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan renkli mutfak bataryası modelleri, Dominox’un özgün ürün koleksiyonunda! Evye ile tezgâh dizaynlarınıza şıklık ve pratiklik kazandıracak modelleri Dominox’un renkli armatürler kategorisinde bulabilirsiniz!

Mermer görünümlü dokularıyla mutfağınızdaki elegan stili destekleyecek renkli mutfak bataryası modelleri, kullanışlı yapılarıyla da günlük hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Tek kumanda ile kontrol edilebilen, sprey özelliği ile tasarlanan el duşuna sahip olan bu modeller; işlerinizi gün boyu zorlanmadan yapabilmenize fırsat tanıyor. 360 derece dönebilen su çıkış borusunun konforlu bir kullanım sağladığı renkli mutfak bataryası modellerinin metal spiralini ise gerek görüldüğünde kolayca çıkarabilmek mümkün.

Siyah, krem ve beyaz renk seçenekleriyle beğenilerinize sunulan Dominox renkli mutfak bataryası çeşitlerinin detaylarını siz de renkli armatürler kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz. Şıklığıyla mutfak tasarımlarınızı tamamlayacak bu ekipmanları bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme sistemleri ile satın alabilirsiniz. Size en yakın satış noktasını tespit edebilmek için Dominox’un online kataloğundaki yetkili servisler kategorisinden de günün her saati faydalanabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.