3 Ürün

Renkli Armatür Modelleri

Mutfak tasarımlarını rengarenk ayrıntılar katarak oluşturan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan renkli mutfak bataryası modelleri, Dominox’un özgün ürün koleksiyonunda! Minimal mutfaklara hareket katacak, renkli mutfak tasarımlarını ise ideal şekilde tamamlayacak modellerin yer aldığı renkli armatürler kategorisinde günlük işlerinizi kolaylaştıracak ekipmanlara ulaşmanız mümkün!

Evye ile tezgâh dizaynlarınıza şıklık ve pratiklik kazandıracak modelleri siz de Dominox’un seçkin ürün koleksiyonunun yer aldığı renkli armatürler kategorisinde bulabilirsiniz! İdeal boyutları ile her evye tasarımına uyum sağlayabilecek ürünlerin bulunduğu online kataloğu inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun modeli rahatlıkla keşfedebilirsiniz!

Mutfağınıza Renk Katacak Armatürler

Mermer görünümlü dokularıyla mutfağınızdaki elegan stili destekleyecek renkli mutfak bataryası modelleri, kullanışlı yapılarıyla da günlük hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Tek kumanda ile kontrol edilebilen, sprey özelliği ile tasarlanan el duşuna sahip olan bu modeller; işlerinizi gün boyu zorlanmadan yapabilmenize fırsat tanıyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde mutfakların atmosferine uygun tercihler yapma imkânı sunan bu ürünler, mutfak tezgâhı ile yakaladıkları uyum sayesinde evinizin havasını değiştirmeyi amaçlıyor. 360 derece dönebilen su çıkış borusunun konforlu bir kullanım sağladığı renkli mutfak bataryası modellerinin metal spiralini ise gerek görüldüğünde kolayca çıkarabilmek mümkün.

Siyah, krem ve beyaz renk seçenekleriyle beğenilerinize sunulan Dominox renkli mutfak bataryası çeşitlerinin detaylarını siz de renkli armatürler kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz. Şıklığıyla mutfak tasarımlarınızı tamamlayacak bu ekipmanları bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme sistemleri ile satın alabilirsiniz. Size en yakın satış noktasını tespit edebilmek için Dominox’un online kataloğundaki yetkili servisler kategorisinden de günün her saati faydalanabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.