Ankastre Setler

Mutfak tasarımları söz konusu olduğunda son zamanlarda popüler olan bir kullanım çıkar karşımıza: ankastre mutfak. Beyaz eşyaların belli noktalara sabitlenerek kullanılmasının ifadesi olan ankastre mutfak tasarımları, temelde adını ankastre setlerden alır. Mutfakta ekipmanların boyutlarına uygun olarak açılmış oyuklarda konumlandırılarak kullanılan ocak, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı ve benzeri ekipmanlardan meydana gelen bütün; ankastre set olarak adlandırılır.

Ankastre mutfak tasarımlarıyla uyumlu biçimde tasarladığı ekipmanlarla Dominox da mutfağınızı daha kullanışlı ve şık hale getirmede en büyük yardımcınız olmayı hedefliyor. Dominox’un online mağazasındaki farklı renk ve model alternatiflerine sahip ekipmanlar ile siz de mutfağınıza uygun ankastre setler oluşturabilirsiniz.

Ankastre Uyumlu Parçalar, Dominox’ta!

Büyük bir yer kaplayan ve birlikte kullanılma zorunluluğu olan ocaklı fırınların yerine tasarlanmış ankastre ocak ve tezgâh altına yerleştirilen mini fırınlar, ankastre setlerin temel parçalarıdır. Genellikle mutfağın bir parçasıymış gibi görünmesi için mutfağın renk ve dokusuna uygun şekilde dizayn edilen ankastre set çeşitlerine; mikrodalga fırın, davlumbaz, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi ürünler de eklenebilir. Ankastre özelliği taşıyan yani bir yere sabitlenen bu ekipmanlar, istenildiğinde yerinden çıkarılabilir ancak taşındığı yer ankastre mutfak değilse tekrar kullanılamaz. Bu nedenle söz konusu ekipmanlar çoğu zaman birlikte kullanıldığında daha verimli olur.

Siz de mutfağınızda kullanmak üzere ankastre uyumlu ekipmanlar arıyorsanız, Dominox’un online mağazasını ziyaret edebilir ve ihtiyacınıza uygun ankastre setler oluşturabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.