Ankastre Ocak Modelleri

Bir yuvaya yerleştirilmiş tesisat anlamına gelen ankastre terimi hayatımıza girdiğinden bu yana, başta fırın, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar olmak üzere tüm mutfak ekipmanları giderek ankastre tasarımlara uygun şekilde dizayn edilmeye başladı. Bu ekipmanlar arasında yer alan ocaklar da kendi boyutlarına göre tezgâh üzerinde açılan oyuklara yerleştirilerek ankastre tasarıma dahil edildi. Böylece diğer ankastre uyumlu ekipmanlarla belli bir bütünlük yakalaması sağlanan ankastre ocak modelleri, mutfak tasarımlarını ideal şekilde tamamlamış oldu.

Günümüzde kullanım kolaylığı ve mutfak uyumu ile şıklığına katkı sağlayan ankastre ocak modelleri, güncel trendlerin öncülüğünde üretim yapan Dominox’un tasarımları arasında da yer alıyor. Farklı renk ve model seçenekleri sunan Dominox’un online kataloğunda siz de mutfak tasarımlarınıza uygun ürünleri kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Ankastre Ocaklarla Minimal Dokunuşlar…

Mutfakların ihtiyaçlarına özel tasarlanan Dominox ankastre ocak modelleri, tek gözlü ya da ikiden beşe kadar çıkan çoklu göze sahip tasarımlarıyla aynı anda birden fazla işi yapmayı mümkün kılıyor. Düğmeden elektronik ateşleme ya da dokunmatik çalıştırılabilme alternatifleri bulunan ocak modelleri ile son derece güvenli ve kontrollü bir kullanım mümkün. Farklı tezgâh uzunlukları sayesinde pek çok mutfak tasarımına rahatlıkla uyum sağlayabilecek ankastre ocaklar ile siz de günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz.

Dominox’un seçkin ürün yelpazesini online katalog üzerinden kolaylıkla inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.