Ankastre Mikrodalga Modelleri

Hayatımıza girdiği günden beri mutfaktaki yemek pişirme ve ısıtma alışkanlığımızı değiştiren mikrodalga fırın modelleri, giderek mutfak tasarımlarına da entegre olmaya başladı. Ankastre mutfak tasarımlarının yaygınlaşmasıyla birlikte artık neredeyse her mutfağın olmazsa olmazlarından biri haline gelen bu eşyalar doğal olarak ankastre uyumlu şekilde tasarlanmaya başlandı. Böylece ankastre mikrodalga çeşitleri, teknolojik gelişmeler paralelinde fonksiyonları artarken boyutları küçülen ve böylece minimal yapılarıyla maksimum kazanç sağlayan mutfak eşyalarına dönüştü.

Uzmanlığını hem fırın hem de ankastre konusunda kanıtlamış olan Dominox da kullanışlı, dayanıklı ve şık tasarımlara sahip ankastre mikrodalga modelleriyle mutfağınıza kaliteyi taşımayı hedefliyor. Siz de Dominox online mağazasını inceleyerek ihtiyaçlarına cevap olacak ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz!

Zarif ve Pratik Tasarımlar…

Siyah, metalik ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan Dominox’un online mağazasındaki ankastre mikrodalga modelleri, sade tasarımları ve ideal ölçüleriyle öne çıkıyor. Geniş kapasitesi sayesinde aynı anda ve kısa sürede farklı lezzetleri pişirebilmenize imkân sunan bu ekipmanlar ile günlük hayatta zaman kazanmak mümkün. Hijyenik yapısıyla dikkat çeken özel cam tepsisinin tüm yiyecekler için kusursuz bir kullanım sağladığı ankastre mikrodalga fırınlar, mekanik çalışma sistemlerine sahip modellerden oluşuyor.

Pişirme sonu programlama özellikleri ile güvenli ve pratik bir kullanım yaratan ankastre mikrodalga modellerini siz de mutfağınızın dilediğiniz bölümünde konumlandırabilirsiniz. Dominox’un online kataloğu üzerinden beğendiğiniz ürünlere size en yakın Dominox mağazasından kolay ödeme olanaklarıyla sahip olabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.