Ankastre Davlumbaz Modelleri

Özel filtre sistemleri sayesinde yemek yapma aşamasında mutfaklarda oluşan kötü kokuları absorbe etme göreviyle kullanılan davlumbazlar, günümüzde mutfak tasarımlarının vazgeçilmezi… Artık genellikle set halinde tercih edilen mutfak ekipmanlarının önemli bir parçası olan davlumbazlar, mutfak tasarımlarının yenilikçi yapılarına da ayak uydurmuş durumda. Ankastre mutfaklar için seçilen ocak, fırın ve benzeri ekipmanlarla uyum sağlayabilmesi amacıyla bu ürünler; ankastre özellikli şekilde tasarlanıyor. Böylece giderek daha sade ve ergonomik bir yapıya kavuşan ankastre davlumbaz modelleri, mutfaklardaki şıklığın da temelini oluşturuyor.

Eğer sizin de mutfağınızın estetik görünümünü tamamlamak için ankastre davlumbaz modellerine ihtiyacınız varsa, Dominox’un online mağazasında yer alan ürünlere göz atabilir ve Dominox kalitesini evinize taşıyabilirsiniz!

Ankastre Mutfakların Vazgeçilmezi…

Mekanik ve dokunmatik olmak üzere iki başlıkta incelenebilecek ankastre davlumbaz modellerinin yer bulduğu Dominox’un ürün koleksiyonu; siyah, beyaz ve metalik renk seçeneklerinden oluşuyor. Farklı mutfak tasarımları göz önüne alınarak tasarlanan modeller, kullanılacak alanın boyutlarına göre değişik davlumbaz genişlikleri ile üretilmiş alternatiflerden meydana geliyor. Güçlü lambaları sayesinde ocakta pişirdiğiniz yemekleri rahatlıkla görebilmenize imkân sunan ankastre davlumbazlar, yüksek çekim güçleriyle de maksimum verim sağlıyor.

Üç farklı hızda çalıştırılabilen sistemlerinin tüm ihtiyaçlara ideal çözümler sunduğu bu ekipmanların farklı dizayn çeşitlerini Dominox’un online mağazasında inceleyebilirsiniz. Mutfak tasarımınız ile sizin beklentilerinize uygun modelleri Türkiye’nin birçok noktasında bulunan Dominox mağazalarından güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.